į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos » Oro kondicionieriai

UAB „Stagneda“  oro kondicionieriai

 

Oro kondicionierius tai ne tik komfortui skirtas prietaisas. Naujieji oro kondicionieriaus modeliai naudojami ištisus metus, su jais galima karštą vasaros dieną vėsinti patalpas, o paspaudus šaltukui, naudoti kaip šildytuvą. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai pasižymi tyliu veikimu, ekonomiškumu, funkcionalumu bei išskirtiniu dizainu kuris leis pritaikyti oro kondicionieriui kiekvienoje patalpoje.

 

Kaip išsirinkti tinkamą oro kondicionierių?

 

Pradžiai reiktų nuspresti kokiems tikslams ir kiek planuojate investuoti į įrangą. Oro kondicionieriai yra skirstomi į tris tipus:

 

On/off tipas – ekonominės klasės oro kondicionierius, skirtas vėsinti patalpą. Pasiekęs nustatytą oro temperatūrą jis išsijungia, pakitus temperatūrai 3-5 laipsniais jis vėl įsijungia.

 

Inverter tipas – oro kondicionierius skirtas vėsinti ir šildyti patalpa iki -7 laipsnių lauko temperatūros. Inverter tipo oro kondicionierius pasižymi mažesnėmis elektros sąnaudobis bei tylesniu veikinu, patalpoje palaiko tolygią temperatųrą (+- 1 laipsnis). Inver tipo oro kondicionierių rekomenduoje statyti gyvenamose patalpose.

 

Oras-oras tipas – oro kondicionierius skirtas vėsinti patalpą ir šildyti net iki -25 laipsnių lauko temperatūros. Šio tipo oro kondicionieriai pasizymi aukštu efektyvumu (COP iki 5,00). Tai patogus ir efektyvus būsto šildymas.

 

Siūlome išsirinkti oro kondicionierių: